spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Malsorja e ‘TikTok’ banore në ‘BBVK?

Mori famë nga videot dhe lidhjet direkte.

E kemi fjalën për Malsoren, shkruan nzoom.biz.

Ajo ka arritur që përmes TikTok-ut të jetë imazh i njohur e madje të fitojë shuma të majme të parave.

Malsorja thuhet se do të jetë banore në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM në edicionet e kaluara ju ka njohur me fitimet që kanë marrë disa nga yjet e TikTok-ut.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news