spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

A po niset një romancë mes Blerandos dhe Shqipes?

Janë dy banorë të fortë të ‘BBVK’.

Bëhet fjalë për Blerandon dhe Shqipen, shkruan nzoom.biz.

Dyshja kanë filluar të shoqërohen e si duket do të lind një ndjenjë mes tyre.

Këtë e dëshmon edhe shkëlqimi në sytë e konkurrentes Hysenaj. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news