spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

‘Doctor Smile’ i jep freski kryeqytetit, buzëqeshja juaj perfekte fillon këtu

Kryeqytetit i është shtuar edhe një ordinancë stomatologjike.

Bëhet fjalë për ‘Doctor Smile’, shkruan nzoom.biz.

Stomatologu i njohur Valton Rrustemi është munduar të sjell një qendër ku përshtaten të gjitha moshat dhe shërbimet do t’i kenë në një vend.

Me një përvojë rreth 7 vite si stomatolog, Dr. Rrustemi ka vendosur të sjell një frymë të re.

 

‘Doctor Smile’ i besojnë edhe disa nga imazhet publike që nuk hezitojnë të postojnë fotografi nga ndërhyrjet që realizojnë.

Përvec trajtimit të mirë të pacientëve, stafi kujdeset po ashtu për këtë faqe të Instagram-it ku nuk mungojnë as këshillat për mirëmbajtjen e dhëmbëve në mënyrë të shëndetshme.

Për më shumë detaje kontaktoni në nr:

📞 +383 49 939 222 | +383 49 355 838 apo vizitoni direkt qendrën në:

📍 Rr. Bill Clinton, Bll. 7, Hyrja 4, Nr. 2-1.

(Artikull sponzorizues)

 

LAJMET E FUNDIT
Related news