spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ledri thyen heshtjen, sot është datë e rëndësishme për të

Ledri Vula është një këngëtar mjaft i dashur për publikun.

Në fokus po qëndron jeta e tij private dhe raporti me Sara Hoxha, njofton nzoom.biz.

Thuhet se çifti i kanë dhënë fund romancës së tyre por në paqe sepse në mes po qëndron vajza, Poem Blu.

Reperi i njohur sot e ka një ditë të rëndësishme.

Detajet e plota i ndiqni në insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news