spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Vesa zbuloi tradhtinë që ish-kunati paska bërë, ja reagimi banal i tij

Vesa Vllasaliu tronditi opinionin me rrëfimin e saj të ndjerë.

Ajo ishte e fejuar me futbollistin Mergim Berisha, shkruan nzoom.biz.

Por, përralla e bukur e dashur nuk zgjati shumë sepse siç thotë banorja e ‘BBVK’, mikesha e saj e ngushtë u fut në mes dhe i mori burrin.

Kjo nuk është e tëra.

Vesa në spektaklin e fundit të këtij formati nuk u kursye aspak duke zbuluar se ish-kunati e ka tradhtuar bashkëshorten e tij.

n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju njeh me disa detaje nga e kaluara e konkurrentëve të këtij Reality Show e mes tyre edhe informacione rreth romancës së Vesës me futbollistin i cili thuhet se e ka maltretuar edhe fizikisht. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news