spot_img
7.7 C
Pristina
02/03/2024

Vesa ballafaqohet në një studio me Mërgimin dhe familjen e tij?

Vesa Vllasaliu ishte e eleminuara e fundit e shtëpisë.

Ajo e mbaroi rrugëtimin e saj në ‘BBVK’ duke hequr dorë nga 200 mijë euro, njofton nzoom.biz.

Krahas përkrahjes që e pranoi, ish-banorja pati edhe kritika të shumta sepse tentoi ta merr vëmendjen me lidhjen që e kishte me futbollistin Mërgim Berisha.

Ky i fundit u martua me shoqen e ngushtë të Vesës.

n’ZOOM ju ka sjell një përmbledhje të ballafaqimit të çiftit me ish-konkurrentën kosovare.

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news