spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

‘Mbretëresha e Twerk’ banore në ‘BBVA’?

Ky format ka arritur të klikohet e shikohet tejmase, shkruan nzoom.biz.

Banorët po e tregojnë vetën në dimensione nga më të ndryshme.

Duket se hyrjet e reja nuk kanë përfunduar ende.

n’ZOOM ka intervistuar një intervistë me Serena Sula dhe ajo ka shprehur dëshirën që të jetë konkurrente në këtë Reality Show.

A do të bëhet edhe ajo banore në shtëpinë më të famshme të momentit? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news