spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Befason prezantuesi i njohur, i ka dy fjalë për Ardit Gjebrea

Ardit Gjebrea është një autor i njohur emisionesh.

Ai ka prezantuar për dekada me radhë formate të ndryshme televizive që ka arritur të mbledh pranë vetës teleshikues të shumë, shkruan nzoom.biz.

Por, me një përgjigje mjaft interesante na ka befasuar kompozitori i mirënjohur Avni Qahili.

Ai po ashtu ka prezantuar disa evente dhe njëkohësisht me mbi 30 vite pjesë në ekran.

I ftuar në emisionin n’ZOOM, Avniu i tha disa fjalë për Arditin dhe intervista e plotë ju pret në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news