spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Dikur e dashura e Meritonit, zbulohet partneri i ri i Egestës

n’ZOOM me Albina Zeneli ju solli materiale të shumta nga bota e showbizit vendor.

Pjesë e saj ishte edhe ‘Tema e javës’ ku këtë herë trajtoi lidhjen e pastaj ndarjen e Meritonit nga partnerja.

Çifti i dikurshëm kanë një djalë 5 vjeçar.

Por, duket se Egesta e ka lënë të kaluarën pas krahëve dhe e vazhdoi jetën me një partner të ri.

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news