spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ku mbeti Esati, Malsorja e Rasimi? ‘Yjet’ e TikTok zhduken nga rrjetet sociale

Janë bërë të famshëm në rrjetet sociale, kryesisht në TikTok.

Këto personazhe marrin vëmendje nga mediat pikërisht për faktin se janë viral me deklarata bombastike, shkruan nzoom.biz.

Një rast i ngjashëm është dhe Malsoja që të gjithë e njohin si vajzë pa komplekse që hyn LIVE dhe bashkëbisedon shumicën e kohës edhe me persona që as nuk i njeh.

Por, ajo këtë gjë e bën për para sepse fiton shumë nga lidhja direkte e ‘Gifts’ që merr nga audienca që e përcjell.

n’ZOOM ka përgatitur një insert ku do të mësoni se sa paguhet ajo dhe disa emra të tjerë që janë ‘yje’ nga ky rrjet social.

Detajet e plota ju sjell storia e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news