spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Shifra të frikshme! Egla kalon Luizin, ekspertët zbulojnë klikimet e shumta nga fitorja e saj

Egla Ceno është fituesja e sezonës së tretë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo arriti ta mposht Meritonin, Heidin, Romeon dhe Julin, njofton nzoom.biz.

Aktorja shqiptare ka thyer rekorde të klikueshmërisë fillimisht për shkak të zarfit të zi që u skualifikua, e pastaj duke kaluar tek dhoma e bardhë.

Nga ky ambient video shkoi aq virale sa të gjithë e krahasuan këtë banore me strategjitë e hatashme që pati bërë vjet Luizi.

Ky i fundit u klikua tejmase edhe në momentin kur ka fikur dritat e shtëpisë, por përsëri jo sa Egla.

Duket se shqiptarët nuk po pajtohen fare me fitoren e saj, e në fakt vazhdojnë ta klikojnë ende. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news