spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Ky është banori që do të futet sonte në ‘BBVA’

Spektakli i ‘Big Brother Vip Albania 2’ po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Luizi dhe Kiara u sqaruan me banorët e tjerë, shkruan nzoom.biz.

Nuk po mungojnë as diskutimet nga konkurrentët brenda garës.

n’ZOOM ka mësuar se sonte do të ketë edhe hyrje të tjera.

Ai që do të jetë pjesë e garës është Albano Bogdo, aktori nga Saranda. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news