spot_img
17 C
Pristina
02/06/2023

Monika zbulon banoren e preferuar në ‘BBVK’

Monika Lubonja ishte pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, shkruan nzoom.biz.

Aktorja e njohur shqiptar nuk heziton të ndajë me publikun momente nga privatësia e saj duke shprehur mendime nga më të ndryshme.

Së fundmi, Monika realizoi një ‘ASK’ në rrjetin social Instagram ku u pyet për banoren e preferuar brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’ dhe përgjigja e saj ishte Arta. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news