spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Luizi i izoluar me Efin, Kiara në krahët e Amosit

Në spektaklin e natës janë futur 2 banorë të rinj.

Bëhet fjalë për Xhonatan Islami dhe Valbona Mema, shkruan nzoom.biz.

Sfida e këngës është fituar nga dyshja Efi dhe Luizi.

Anash nuk kanë mbetur as disa detaje që janë vënë re gjatë ditës së sotme.

Në videon e mëposhtme shihni pamjet ku Amos i afrohet Kiarës në mungesë të këngëtarit Ejlli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news