spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Moni Rama në përkrahje të Ganës, sqaron kritikat për bluzen ‘Liria ka emër’

Ai foli rreth risive të tij dhe po ashtu për pjesëmarrjen e Ganës në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ganja është banore në shtëpi e për këtë gjë u kritikua direkt me veshjen e saj.

Kjo sepse, ajo që nga dita e dytë e filloi me një bluzë ‘Liria ka emër’ dhe mori kritika të shumta që dëshiron të viktimizohet.

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news