spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Stresi: Artan, ti i ke 3 fytyra, nuk ke nder!

Një debat i filluar mes Artanit dhe Stresit po bënë bujë të madhe.

Dyshja po diskutojnë me tone të larta mbi ndodhitë e fundit, shkruan nzoom.biz.

Brenda lojës në ‘Big Brother Vip Kosova’ janë ndarë në dy grupe dhe po kritikohen për garë.

Aktori i mirënjohur, njëkohësisht djali i ikonës së humorit Rasim Thaqi u prek që reperi shqiptar i’a ktheu fanellën ku shihej fytyra e Cimës.

Stresi i’a tha Artanit se i ke 3 fytyra dhe se të njohin të gjithë në Prishtinë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news