spot_img
9.7 C
Pristina
20/03/2023

Urime ditëlindjen Albina Kelmendi

Sot qenka një ditë e lumtur për të.

E kemi fjalën për Albina Kelmendi, shkruan nzoom.biz.

Ajo me datë 27 janar feston ditëlindjen dhe mbushi 25 vite jetë.

Albina ka pranuar urime të shumta nga njerëzit e dashur dhe ndjekësit.

Përndryshe, ajo dhe familja e saj me ‘Duje’ do ta përfaqësojnë Shqipërinë në Eurovision. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news