spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Oltës i del në shesh e vërteta, zbulohet lidhja e saj me Xhonatan

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas. 

Lidhja e tyre u bë shkak edhe për ndarjen e të riut me të dashurën, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit gjeti biseda në telefonin e Xhonatan, mes tij dhe Oltës, me përmbajtje +18.

Burimet bëjnë me dije per “Replika”  se ish e dashura e Xhonatan Islamit disponon screen shot të bisedave të cilat do të bëhen publike së shpejti.

Ndërkohë, Zhaku e cila la më herët shtëpinë e Big Brother duket se ka qenë një “kërcënim” për Oltën brenda shtëpisë, pasi kjo e fundit ka qenë në dijeni të kësaj lidhjeje.

Pas kësaj situate të pazakontë për këtë format që karakteristikë ka vigjilencën, produksioni ka vendosur që të nominojë njërin nga konkurentët në këtë rast Xhonatanin që nxori një sekret jo të vogël pasojat e të cilit do të shihen në vijim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news