spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Zonja Meri zbulon të ardhmen e Luizit dhe Kiarës, ja detajet tmerruese të marrëdhënies

Meri Shehu ishte e ftuar në “E diell”, dhe foli për Luizin dhe Kiarën.

Ajo tha se shenjat e tyre të horoskopit përputhen, por astrologia nuk u shpreh entuziaste se lidhja e tyre mund të përfundojë me martesë, shkruan nzoom.biz.

“Sipas shenjave astrologjike dhe duke u kapur vetëm tek shenja, jo te karakteri që kanë shprehur, këto dy shenja përputhen bukur për një lidhje ose për martesë. Gaforrja (Luizi) është më e ndjeshme kërkon familje, Bricjapi (Kiara) është më i ftohtë nga natyra, por joshet shumë nga ndjeshmëria e Gaforres dhe bie në kthetrën e Gaforres. Luizi ka ritme të shpejta, kurse Kiarën nuk e kuptoj shumë. Mund të ndodhë shumë shpejt ose mund të mos ndodhë fare”, tha mes tjerash Meri. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news