spot_img
11.8 C
Pristina
27/09/2023

Olta i kapet keq Zhaklinës, vihet në siklet dhe nuk ka argumente

Olta Gixhari u akuzua për ofendimet që ka bërë.

Aktorja shqiptare ka vazhduar debatet me tone të ashpra me Efin, shkruan nzoom.biz.

Banorja e ‘Big Brother Vip Albania 2’ u kap me opinionisten e programit duke mos u pajtuar me mendimet e saj dhe të Arbanës.

Për më shumë ndiqni spektaklin e natës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news