spot_img
16.4 C
Pristina
31/03/2023

Jonida Vokshi shtatzënë për herë të dytë

Një lajm madhor erdhi me të filluar spektakli.

‘Big Brother Vip Kosova’ nisi me informacionin se Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël, shkruan nzoom.biz.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare i’u zbulua lajmi për shtatzani.

I urojmë që ta kalojë sa më lehtë. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news