spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Juli: Andi është piuni i Stresit

Sapo ka filluar spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Po diskutohen debatet e ashpra që kanë ndodhur gjatë këtyre ditëve, shkruan nzoom.biz.

Juli dhe Mbresa janë bërë aleate brenda shtëpisë, kurse Andi dhe Himena ishin kundër vajzave që për 1 javë kanë qëndruar bashkë me njëra-tjetren.

Banorja Nura në një insert u shpreh se Andi Artani u bë piun i reperit Stresi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news