spot_img
16.4 C
Pristina
31/03/2023

Produksioni e bën për ‘Pesë pare’ Julin, shkak bëhet raporti me personin jashtë

Po vazhdon të mbahet Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Juli dhe Mbresa kanë diskutuar së bashku duke përmendur Atdheun, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit hoqi dorë nga romanca me Juliana Nura sepse banores i doli lajmi që ajo dhe Noizy kishin një njohje nga jashtë.

Ajo që shihet qartë është se produksioni i këtij Reality Show po e përkrah Atdheun dhe Melisën duke e injoruar mendimin e Julit. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news