spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ekskluzive: Ky banor futet sonte në ‘Big Brother Vip Albania 2’

Sonte do të jetë spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Luizi, Efi dhe Xhonatan janë banorët e nominuar dhe njëri nga ta e lë garën duke hequr përfundimisht dorë nga çmimi i madh, shkruan nzoom.biz.

Por, në këtë Reality Show do të ketë edhe hyrje të reja.

n’ZOOM ka siguruar informacionin që lojës i bashkohet fenomeni i rrjeteve sociale Dijonis Biba i cili njihet për videot e ndryshme në TikTok.

 

LAJMET E FUNDIT
Related news