spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Zbulohet çka i tha Luizi në vesh Efit pak para se të dilte nga shtëpia

Largimi i Efit mbrëmë solli ndryshime të mëdha në lojën e Luizit.

Ai dhe Kiara u panë tejet të mërzitur nga nominimi që u bëri Dea, shkruan nzoom.biz.

Por, konkurrenti Ejlli i cili prej kur nisi rrugëtimin në ‘Big Brother Vip Albania 2’ e deri tani është më i preferuari, i dha një përqafim Efit e po ashtu një mesazh të fortë.

Luizi i tha në vesh se do të merr hak për këtë padrejtësi dhe kjo video po qarkullon në të gjitha rrjetet sociale. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news