spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Himena me dy fytyra! Julin e shau brenda shtëpisë, por e mbrojti jashtë

‘Big Brother Vip Kosova’ sapo e filloi spektaklin e radhës.

E eleminuara e javës së kaluar ishte Himena e cila është në Prime, shkruan nzoom.biz.

Ajo e ka sharë Julin brenda shtëpisë, dhe e ka mbrojtur jashtë duke i dhënë këshilla.

Mendimi i Himenës ka ndyshuar shumë pas daljes nga ky Reality Show dhe arsyet nuk e dimë ende. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news