spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Ky na qenka Vëllau i Madh? Zërin i’a dëgjoni dhe e shihni në ekran çdo ditë

Sonte ‘Big Brother Vip Kosova’ e mbajti spektaklin e radhës.

Derisa Atdheu u largua nga shtëpia, dy të nominuarat janë pjesë e televotimit bashkë me Mbresa, Juli, Stresi, Andi dhe Vedati, shkruan nzoom.biz.

Gjatë këtij Prime ndodhën edhe të papritura, sic ishte njoftimi i Brunos që i ka vdekur gjyshja e deri tek debatet për konfliktet brenda 4 mureve.

Ajo që shikuesit kanë dëshirë ta dinë është se kush qëndron prapa emrit ‘Vëllau i Madh’?

n’ZOOM i ka dyshimet që zëri i ‘Big Brother’ është Kushtrim Reshitaj i cili për masën njihet si prezantuesi i lajmeve e po ashtu edhe i disa emisioneve informative.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news