spot_img
8.4 C
Pristina
21/03/2023

Ekskluzive: Piloti i zemrës zbulon sa i kanë ofruar për të dërguar parashutë me dedikim

Njihet si ‘Piloti i zemrës’.

Bëhet fjalë për Arber Xhaja, shkruan nzoom.biz.

Vëmendje të madhe ka marrë vitin e kaluar me pjesëmarrjen e tij në ‘Big Brother Vip Albania 1’.

Ai pati befasuar ish-banoren Monika Lubonja duke e ditur se ajo i donte parashutat me dedikime dhe si shenjë mbështetjeje piloti nuk ka hezituar ta lumturojnë aktoren.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Arberi na rrëfeu shumë të pathëna sa i përket kërkesave që i janë bërë për të dërguar parashuta brenda oborrit më të famshëm. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news