spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Arta i kapet keq Julit, e ofendon dhe opinionistët i dalin në mbrojtje

Sapo ka filluar spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Këtë herë po diskutohen debatet mes Julit dhe Vivit të bëra ditë më parë, shkruan nzoom.biz.

Ish-banorja u largua javën që po e lëmë pas dhe Arta Selimi i’u kap Julit.

Kjo e fundit po akuzohet se ka bullizuar shumë femrat brenda shtëpisë më të famshme në vend.

Aktorja Selimi u revoltua me sjelljen e Julianës dhe shikoni Prime se çka po ndodhë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news