spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Zarfi i zi dënon Julin dhe Mbresën

Ky spektakël që po zhvillohet po merr vëmendje nga Juliana.

Kjo e fundit debatoi me shumicën e banorëve, shkruan nzoom.biz.

Juli dhe Mbresa i kanë shkelur disa rregulla javën e kaluar dhe si pasojë e kësaj, ‘Big Brother’ ka vendosur t’i dënojë ato.

Dy vajzat që janë aleate mes vete do të përballen me nominim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news