spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ditë zie për Ronaldon e ‘BBVA’, i vdes babai

Ronaldo Sharka ishte pjesë e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ai u eleminua javë më parë, por arriti të depërtojë në zemrat e publikut, shkruan nzoom.biz.

Ish-banori i këtij Reality Show sonte e dha një lajm të zi.

Babai i tij i cili e vizitoi sa ishte në garë pati kancer dhe si pasojë e sëmundjes së rëndë ka ndërruar jetë.

Ngushëllime për familjen e Ronaldos. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news