spot_img
9.7 C
Pristina
20/03/2023

Bora dhe Donald zbulojnë gjithçka, aktori i prek barkun e fryrë moderatores

Janë një ndër çiftet më të njohura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për Bora Zemani dhe Donald Veshaj, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin të pranishëm mbrëmë në festën e 25 vjetorit të Top Albania Radio dhe gjesti i aktorit mori vëmendje të madhe.

Ai u pa teksa prek barkun e fryrë të moderatores Zemani duke na dhënë lajmin e madh se çifti po bëhen prindër për herë të parë. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news