spot_img
20.8 C
Pristina
29/05/2024

Karriera e Trixes në rënie, pse mbeti në hije ky personazh?

Beatrix Ramosaj është një këngëtare që nuk ka nevojë për prezantim më.

Ajo e ka dëshmuar për talentin që ka në muzikë, shkruan nzoom.biz.

2022-shi ishte viti i saj duke marrë parasysh pjesëmarrjen në edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Albania’ dhe romanca me Donald Veshaj.

Ky i fundit i’u rikthye dashurisë së vjetër që është Bora Zemani e në këtë rast Trixa mbeti person i tretë.

Por, çka ndodhi me karrierën e saj që u zbeh pak nga risitë që i filloi menjëherë pas daljes nga shtëpia?

n’ZOOM ju sjell një material për të. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news