spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Valbona Mema largohet nga ‘BBVA’

Valbona Mema ishte njëra ndër banoret që hyri vonë në ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ajo nuk e duroi dot izolimin dhe si pasojë e kësaj u largua nga shtëpia, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja shqiptare e ka treguar njoftimin në dhomën e rrëfimit duke i spjeguar edhe arsyet.

Valbona u bë banorja e dytë që pas Bledit që e la garën në gjysmë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news