spot_img
26.9 C
Pristina
18/06/2024

Eskalon debati mes Vedatit, Oltit dhe Anitës

Deklarata e thënë nga Vedat Bajrami ka ndezur debat në studio.

Aktori u shpreh se është i irrituar nga loja që po zhvillohet brenda shtëpisë, shkuan nzoom.biz.

‘Shesin fytyrën dhe gjithçka tjetër për çmimin e madh’, tha mes tjerash Vedati dhe opinionisti ka reaguar keq.

Olti i’a ktheu me batutën e famshme: Nuk e njeh formatin e Big Brother se sipas Currit Vedati ka mungesë informacioni për këtë Reality Show.

Kurse Anita i tha se nëse nuk e do garën, le të largohet. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news