spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Dolën në pah pamjet! Big Brother me prapaskena, garë me hile dhe detaje tjera të çuditshme

‘Big Brother Vip Kosova’ dhe ‘Big Brother Vip Albania 2’ janë tejet të komentuara që prej nisjes.

Këto dy Reality Show po diskutohen nga të gjithë, shkruan nzoom.biz.

Banorët brenda shtëpive më të famshme në Kosovë dhe Shqipëri kanë bërë strategjitë e tyre për garën për çmimin e madh.

E, kur flasim për transparencën e tyre ndaj publikut shpesh vihet në pikëpyetje kjo gjë.

Emisioni n’ZOOM në storien e mëposhtme ju njeh me një material nga ‘Big Brother’. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news