spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

Telefona e ‘Vëllaut të Madh’ detyron Andin t’i djeg biletat e kthimit dhe e dërgon Vedatin në televotim

Për sonte në nominim ishin 6 banorë e që ishin: Arta, Artani, Mbresa, Bruno dhe Vedati.

Sonte u eleminua Arta Selimi, shkruan nzoom.biz.

Në anën tjetër, Andi u ngarkua me një mision sepse ishte i pari që vrapoi ta hap telefonin.

‘Vëllau i Madh’ i dha dy zgjidhje atij, njëra ishte ta vendoste vetën në nominim e tjetra që të digjte 2 biletat e kthimit dhe ta dërgonte dikë në nominim.

Ai e ka dërguar Vedatin automatikisht në televotim dhe publiku tani do të vendosë se a do të largohet aktori sonte apo jo. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news