spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Asim Gashi feston sot ditëlindjen

Asim Gashi është një këngëtar, projektet e të cilit pëlqehen shumë nga masa.

Këngët solo por edhe bashkëpunimet e Gashit marrin miliona klikime, mijëra pëlqime e qindra komente, shkruan nzoom.biz.

Sot ky artist paska arsye të fortë për të festuar.

Kjo sepse ai me datë 27 shkurt ka ditëlindjen dhe po vazhdon të marrë mesazhe nga më të ndryshme nga familjarët, miqtë dhe dëgjuesit e muzikës së tij.

Edhe portali nzoom.biz i uron Asimit gëzuar ditëlindjen, edhe 100! /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news