spot_img
16.5 C
Pristina
25/09/2023

Flavio thumbon Ermalin: Ka portal por nuk është gazetar, ai bën biznes jo gazetari!

Ermal Mamaqi njihet si një aktor i njohur dhe i dashur nga publiku.

Ai po ashtu merret me prodhimin e disa filmave që shpesh kritikohen për ekspozimin e sponzorizimeve, shkruan nzoom.biz.

E, pikërisht për këtë gjë ka reaguar edhe Flavio Qarri.

Gazetari shqiptar ka shprehur irritimin e tij se si një biznesmen i cili nuk është as gazetar të mbajë aktiv një portal.

Ndiqni intervistën e plotë të Flavios dhënë për emisionin n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news