spot_img
8.9 C
Pristina
25/03/2023

Bëri burg disa herë, Fero rikthehet dhe ka një porosi për reperët tjerë

Fero është një reper i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

Ai kohë pas kohe po rikthehet me projekte të reja, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk po mbeten as risitë në aspektin e jetës private.

Artisti nga Gjilani është i martuar me Arbenitën dhe bashkë kanë një vajzë me emrin Nina.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në materialin e mëposhtëm ju sjell disa informacione për Feron dhe një porosi të tij për reperët aktual. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news