spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

E habitshme! Fjolla hyn live në Instagram, shan Fisnikun dhe qan me lot

Fjolla Morina e paska një periudhe të vështirë këto kohë.

Ajo nuk pati fare komplekse dhe njoftimin e bëri pikërisht në rrjetin social Instagram, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e cila ishte në lidhje me Fisnikun e ka thumbuar këtë të fundit pa hezituar fare.

Fjolla u shfaq në gjendje të rënduar e me lot në sy, duke rrëfyer problemet që e goditën tre muajt e fundit.

“Unë nuk jam kërkushi, edhe pse e kam këtë famë është se unë kom zgjedh vetë këtë drejtim me u kan e famshme, amo unë jam e thjeshtë. Edhe kam me i shku deri në fund të kësaj pune. E ai që është mundu mem ba keq mu i ka ba keq edhe fmisë vetë. Se ni person që i bën keq nanës së fmisë vetë i bon edhe fmisë.”, ka thënë ajo. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news