spot_img
10.7 C
Pristina
21/03/2023

Babë e bijë në garë, Sabian bëhet përsëri pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’

Sabian është një ndër këngëtarët me zërin më unik në tregun muzikor.

Ai dhe vajza e tij Keisi ishin shpesh në krye të mediave rozë për raportin e shkëlqyer që kanë ata.

Artisti i famshëm do të jetë banor në ‘Big Brother Vip Albania’.

Përndryshe, sonte konkurrente u bë edhe gazetarja Antoneta Koci. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news