spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

I’a përmendin Noizyn, mos e humbisni reagimin epik të Julit

Juliana Nura është banore e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo i ka dhënë shtëpisë aq shumë sa gjendet pranë finales, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja nga Drenica ka kritika të shumta nga shikuesit por edhe nga vetë konkurrentët sepse disa herë deklaratat e saj bien ndesh me personalitetin që thotë se ka.

Ish-missi e mohoi të ketë pasur një aferë me Noizyn por ishte Stresi a’i që e nxorri zbuluar dhe reagimi i Julit ishte thjeshtë unik.

LAJMET E FUNDIT
Related news