spot_img
14.6 C
Pristina
27/09/2023

Sabiani: Po të përdorin bija ime! Ai tregon publikisht se është kundër për lidhjen e Kristit me Keisin

Sabian ishte pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ai ditëve të fundit ka qenë prezent në mediat rozë me veprimet e tij të çuditshme, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari i njohur shqiptar ka reaguar për lidhjen e vajzës së tij Keisi Medini dhe të konkurrentit tjetër Kristi.

Sabiani tani po e takon vajzën në dhomën e surprizave. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news