spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

I’u bë banor në shtëpi, a ju ka ikur detaji i Kristit pas hyrjes së Sabian?

Sabian Medini na befasoi të gjithëve mbrëmë.

Në spektaklin e radhës të ‘Big Brother Vip Albania’ ai ka surprizuar vajzën e tij por ajo u mërzit nga ‘kritikat’ e babit, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari nuk paska qenë dakord për lidhjen e Keisit me Kristin por në anën tjetër u shfaq tejet i revoltuar edhe gjatë bisedës me të bijën.

Por, pastaj ndodhi e papritura!

Sabian u bë përsëri pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’ duke u bërë konkurrenti më i ri i shtëpisë.

Ajo që na ra në sy dhe tërhoqi vëmendje ishte reagimi epik i Kristit kur i’u fut babai i partneres së tij. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news