spot_img
9.7 C
Pristina
20/03/2023

Luizi më i mençuri nga të gjithë, nominon Armaldon, Kristin dhe Oltën

Luiz Ejlli po e përdor me mençuri trurin për të bërë lojën.

Ai e vendosi në nominim Maestron, Oltën dhe Kristin, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit u befasua sonte edhe me pjesëmarrjen e Sabianit në këtë Reality Show.

Kutia e Pandorës u shfrytëzua mirë nga konkurrenti i cili për momentin është më i miri. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news