spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

U bë boll! Ky është vendimi drastik i Ryva Kajtazit

Ryva Kajtazi është artiste e njohur dhe shumë e dashur nga publiku.

Ajo po angazhohet në serialin ‘Hetuesia’ e po ashtu edhe në disa shfaqje me role interesante ku akoma më shumë po e tregon talentin e saj, shkruan nzoom.biz.

Pasi u bë nënë për herë të dytë, aktorja kosovare po e rikthen trupin në formë.

Në videon e mëposhtme shihet teksa ushtron në palestër me trajneren e suksesshme Farije Huskovci e cila dëgjohet teksa mundohet ta motivojë mikeshën e saj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news