spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Produksionit i del ‘dolloveri’ në pah, Sabian largohet për të anuluar televotimin?

Sabian Medini u fut brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’.

Ai dukej se ishte i acaruar me vajzën e tij Keisi për shkak të romancës me Kristin, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit bashkë me Armaldon dhe Oltën janë nominuar nga Luizi duke qenë se e pati në dorë nga ‘Kutia e Pandorës’.

n’ZOOM nga burime pranë televizionit ka mësuar se produksioni i këtij Reality Show do të sakrifikojë Sabianin duke e largua nga shtëpia.

E, në fakt duket se konkurrenti Ejlli i ka futur frikën në palcë duke i nominuar banorët më të fortë.

A do të largohet këngëtari shqiptar për t’i shpëtuar 3 të nominuarit? /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news