spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Noizy befason Stresin, ja reagimi i Julianës

Tani është radha që Stresi të befasohet.

Ai u surprizua nga Noizy i cili i tha disa fjalë për finalistin, shkruan nzoom.biz.

Madje ka zëra që thonë se reperi shqiptar pritet të jetë fitues i edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Stresi u emocionua nga ky mesazh dhe sigurisht që edhe reagimi i Julit ka rënë në sy tek publiku.

Ajo thuhej se pati një njohje me Rigels Rajku, apo Noizy. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news