spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Publikohet skenari i ‘BBVK’, Stresi shpallet fitues

Spektakli i fundit i ‘Big Brother Vip Kosova’ po vazhdon me emocione.

Artani, Mbresa, Vedati, Juli dhe Stresi po befasohen me pjesëtarët e familjes, njofton nzoom.biz.

Por, anash nuk mbetën as dhuratat e surprizat nga produksioni i këtij Reality Show.

E, pikërisht tani u bë publike një shkrim si lloj skenari.

Bëhet fjalë për produksionin e si duket ka bërë pak ‘dollovere’ me banorët duke e shpallur Stresin fitues.

Shikoni dhe ju vetë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news